Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Podkarpacki Oddział Regionalny w Rzeszowie

Przejdź do treści

Menu główne:

Wypoczynek > Kolonie, Obozy młodzieżowe

WŁADYSŁAWOWO

Władysławowo - nadmorski ośrodek turystyczny położony u nasady Półwyspu Helskiego, otoczony wodami Bałtyku i Zatoki Gdańskiej (34km od Helu i Gdyni). Miejscowość pretenduje do miana jednego z głównych wczasowisk na Wybrzeżu. Charakteryzuje ją klimat morski o leczniczych właściwościach, czysta woda i powietrze nasycone intensywnym zapachem jodu.

Ośrodek kolonijny znajduje się w spokojnej dzielnicy 15 minut od morza. Obiekt posiada łącznie ok 50 miejsc noclegowych (pokoje 2, 3, 4 osobowe). Wszystkie pokoje z łazienkami i TV-SAT. Pokoje wyposażone są w tapczaniki, stoły, krzesła, szafy i półki. Obiekt posiada świetlicę wyposażoną w stół tenisowy, zestaw do rekreacji (piłki, badminton), stołówkę, restaurację. Na terenie posesji znajduje się mały plac zabaw, parking oraz miejsce na grill/ognisko, a 200 metrów od ośrodka - boisko sportowe.


KOLONIA WYPOCZYNKOWA

MEGA PROGRAM !!!

DOJAZD AUTOKAREM

Termin:
I turnus:      19.07. - 30.07.2019r. (wiek 8-15 lat) – 12 dni


Oferta obejmuje:
· ZAKWATEROWANIE:  Pokoje 3,4 osobowe lub typu studio z łazienkami  
· WYŻYWIENIE 4 posiłki dziennie.
· OPIEKA PEDAGOGICZNA I MEDYCZNA, UBEZPIECZENIE.
· TRANSPORT
· PROGRAM:

· NOWOŚĆ !!! Aquapark z rekinami - prawdopodobnie największy i najnowocześniejszy Aquapark w Polsce. SHARK SLIDE - z paszczy rekina prosto przez akwarium z prawdziwymi rekinami, czyli najlepsza zjeżdżalnia na świecie. Bliskie obcowanie z rekinami na wygodnym pontonie będzie z pewnością ogromnym przeżyciem dla każdego dziecka. A dodając do tego zjazd szybką zjeżdżalnią i oszklony tunel w środku rajskiego akwarium – atrakcja zrobi wrażenie na wszystkich. A ponadto WATER SLIDES rodzinna, świetlna oraz ekstremalna – 3 zjeżdżalnie, które zapewniają różne dawki adrenaliny, basen z falą, FAMILY SLIDE szeroka na 3 i długa na 48 metry zjeżdżalnia najlepsza na rodzinne przejazdy., Basen Zamek, Zatoka Piratów, CASTLE POOL przestronny basen z postumentem morskiego potwora i gigantycznym wiadrem wylewającym 400l wody.
· NOWOŚĆ !!! Wycieczka do Gdańska, zwiedzanie Sopotu.
·  PARK LINOWY .

· Wycieczka na Półwysep Helski - fokarium.
· Ocean Park !!!
· Wycieczki piesze – Latarnia Morska (Rozewie).
·
Rejs kutrem lub statkiem.
· Zwiedzanie Władysławowa m.in. Aleja Gwiazd Sportu (Promenada), Wieża widokowa (Dom Rybaka).
· Dyskoteki.
· Gry i zabawy zespołowe, teleturnieje.
· Imprezy kolonijne: Festiwal piosenki kolonijnej, "Randka w ciemno", Dzień sportu, Poczta Francuska, Bal przebierańców.
·  Konkursy:  plastyczny, fryzjerski, mody kolonijnej. Wybory Miss i Mistera kolonii.

A tak było a kolonii w roku 2013  2014  2016 2017
PROPONOWANY ROGRAM

1. Dzień
Wyjazd z Przemyśla

Przyjazd do Władysławowa. Kolacja
2. Dzień
Zapoznanie z ośrodkiem i najbliższą okolicą. Przywitanie z morzem, wieczorem dyskoteka zapoznawcza.
Spacer nad morze. Wycieczka piesza Latarnia Morska (Rozewie).
Poznawanie urozmaiconej przyrody Parku Nadmorskiego. Na trasie plaże wydmowe, klifowe i kamieniste oraz:
·
Wąwóz Chłapowski - baśniowa dolina ciągnącą się od wsi Chłapowo i kończąca się (oczywiście) na plaży. Bogactwo roślin, zachwycające złoto kwiatów żarnowca, zarośla rokitnika, dzikiej róży i wysokie zbocza parowu tworzą harmonię dzikiej przyrody. Wąwóz, jak i większość terenów wokół Władysławowa jest terenem chronionym i należy do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.
·
Przylądek Rozewie - legendarne miejsce, położone najdalej na północy Polski. Znajdująca się tu latarnia morska jest jedną z największych i najstarszych na polskim wybrzeżu. Jej błyski świetlne następują co 3 sekundy i widoczne są w odległości 23,4 mil morskich (1Mm = 1,852 m) W budynku latarni znajduje się też muzeum latarnictwa polskiego oraz izba pamięci St. Żeromskiego ("Wiatr od morza").

3. Dzień
Aquapark z rekinami - wycieczka do aquaparku w Redzie.

Wieczorem Dyskoteka.
4. Dzień
Wy
cieczka autokarowa (lub koleją) na Półwysep Helski. Hel - to już koniec półwyspu. Zwiedzanie fokarium przy Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Jest to kompleks basenów służący doświadczeniom naukowym z zakresu biologii i ekologii organizmów morskich.
5. Dzień
Największy w Polsce
port rybacki - Władysławowski port pełni rolę portu bazy oraz remontu kutrów rybackich, jest schronieniem dla żeglarskiej mariny, pełni funkcje transportowe oraz przeładunkowe. Znajduje się tutaj również przejście graniczne. Rejs kutrem lub statkiem. Dyskoteka.
6. Dzień
PARK LINOWY -
Park Linowy we Władysławowie jest atrakcją nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Do dyspozycji jest 6 tras:

"zielona" dla dzieci malutkich;
"pomarańczowa" i "żółta" dla dzieci powyżej 110 cm wzrostu;
"czerwona", "niebieska" i czarna" dla osób powyżej 140 cm wzrostu. W drodze powrotnej Aleja Gwiazd Sportu. Obecnie promenada mieści 48 mosiężnych gwiazd umieszczonych w granitowych płytach. Na każdej gwieździe jest wygrawerowane nazwisko, imię oraz dyscyplinę sportowca. Wieczorek karaoke.

7. Dzień

Wycieczka na Strusią Farmę w Kniewie oraz Kompleks "Kaszubskie Oko" w Gniewnie. Plażowanie, konkurs fryzjerski, wieczorem dyskoteka.
8. Dzień
Spacer nad morze.
Pomnik Generała Józefa Hallera, Muzeum-Hallerówka". Ten niewielki domek, zamieszkiwał niegdyś generał Józef Haller. Obecnie znajduje się w nim Centrum Pamięci Generała Józefa Hallera i Błękitnej Armii. Na znajdujących się tu fotografiach, możemy prześledzić historię odzyskania Pomorza, zaślubin Polski z morzem i w wielkim skrócie historię rozwoju Władysławowa
9. Dzień

Wycieczka  do Gdańska i zwiedzanie Sopotu.
10. Dzień
Dzień Sportu, Plażowanie,
Ocean Park Wieczorem Dyskoteka lub Karaoke.
11. Dzień
Wesołe Miasteczko – dla chętnych - bilety na atrakcje płatne dodatkowo. Wieczorem dyskoteka pożegnalna.
12. Dzień
Śniadanie. Wyjazd z ośrodka  do Przemyśla (suchy prowiant na drogę). Powrót w godzinach wieczorno/
nocnych.

Cena:

I turnus 1.599,- zł dziecko


(cena zawiera pełny program i transport– bez dopłat)17 583 46 32; 724-533-674; tpdrzeszow@2.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego