Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Podkarpacki Oddział Regionalny w Rzeszowie

Przejdź do treści

Menu główne:

Wypoczynek > Kolonie, Obozy młodzieżowe

Międzyzdroje

Międzyzdroje -  kto był kiedykolwiek w Międzyzdrojach na wyspie Wolin zgodzi się, że miasto jest letnią stolicą Pomorza Zachodniego.  Największą atrakcją turystyczną Międzyzdrojów jest piękna plaża,  przez wielu turystów uznawana za jedną z najlepszych nad Bałtykiem. Jedną z największych zalet plaży w Międzyzdrojach jest molo, które sięga w morze na 395 m. Latem na plaży usytuowane są zjeżdżalnie wodne, trampoliny oraz miasteczka zabaw z których najczęściej korzystają dzieci. Organizowane są również zawody piłki plażowej, wybory miss. Corocznie odbywa się impreza Poszukiwacze Skarbów organizowana przez Polskie radio Szczecin oraz odbywa się realizacja programu telewizyjnego Zakręcone Wakacje.

Ośrodek kolonijny Ośrodek wypoczynkowy  położony jest niedaleko morza w bezpiecznej i zacisznej części miasta. Na tyłach budynku jest plac do koszykówki, stół do ping-ponga. Jest także miejsce na ognisko i dość ławek aby pomieścić przy nim dużą grupę. W budynku znajduje się świetlica, jest tam telewizor oraz wieża hi-fi.KOLONIA z GWIAZDAMI
Termin:
28.07. - 08.08.2019r. (wiek 8-17 lat) – 12 dni ( przejazd nocą)
Oferta obejmuje:
· ZAKWATEROWANIE: Pokoje 2,3,4,5 osobowe (pokoje z umywalkami, węzeł sanitarny na każdym piętrze), świetlica gdzie można organizować dyskoteki stoły do ping-ponga. Teren Ośrodka jest ogrodzony.
 · WYŻYWIENIE 4 posiłki dziennie.
· OPIEKA PEDAGOGICZNA I MEDYCZNA, UBEZPIECZENIE.
· TRANSPORT
· PROGRAM:

- Wycieczka piesza Kawcza Góra.

 

- Promenada Gwiazd.
-
Park linowy.

- Kino 7D.
- Wycieczki turystyczne.
- Kąpiele morskie i słoneczne.

- Molo.

- Bałtycki Park Miniatur.

- Zagroda Pokazowa Żubrów.

- Rejs statkiem.
- Zajęcia sportowo rekreacyjne: gry i zabawy zespołowe, teleturnieje

- Imprezy kolonijne Festiwal piosenki kolonijnej, Bal przebierańców, imprezy kulturalne i sportowe,  konkursy: Mam Talent, plastyczny, fryzjerski, mody kolonijnej.

- Dzień sportu.
- Zabawy taneczne.

Cena: 1.350,- zł dziecko
(cena zawiera pełny program i transport– bez dopłat)17 583 46 32; 724-533-674; tpdrzeszow@2.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego