Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Podkarpacki Oddział Regionalny w Rzeszowie

Przejdź do treści

Menu główne:

Wypoczynek > Kolonie, Obozy młodzieżowe

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra - Jastrzębia Góra to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Posiada wyjątkowo korzystny mikroklimat oraz malowniczy, wysoki klif, stale rzeźbiony przez morskie fale. Jastrzębia Góra odwiedzana latem jest miejscowością niezwykle żywą. Miejsca zabawy i rozrywki tętnią życiem. Oczywiście najważniejszą atrakcją jest plaża – może nie najszersza, ale krajobrazowo jedna z piękniejszych. Interesujące położenie Jastrzębiej Góry daje możliwości poznania wielu ciekawych atrakcji turystycznych. Koniecznie trzeba zobaczyć najdalej wysunięty na północ punkt Polski oznaczony obeliskiem „Gwiazda Półno”.

Ośrodek kolonijny położony jest w spokojnej części Jastrzębiej Góry w odległości 800 m od morza. Duży ogrodzony teren z boiskiem i placem zabaw. Miejsce pobytu jest pozbawione wzmożonego hałasu i bezpieczne. Uczestnicy będą zakwaterowani w czystych i zadbanych pokojach, które swoim standardem pozwolą na pełen wypoczynek i relaks w czasie wolnym od zaplanowanych zajęć.

KOLONIA WYPOCZYNKOWA


Termin:
31.07. - 09.08.2019r. (wiek 7-17 lat) – 10 dni
Oferta obejmuje:

· ZAKWATEROWANIE:   Pokoje 3,4,5,6 osobowe ( węzeł sanitarny na korytarzu), świetlica z TV, duży ogrodzony teren, boisko, plac zabaw. Ośrodek położony w spokojnej części Jastrzębiej Góry w odległości 800 m od morza.

· WYŻYWIENIE 4 posiłki dziennie.
· OPIEKA PEDAGOGICZNA I MEDYCZNA, UBEZPIECZENIE.
· TRANSPORT
· PROGRAM:

· NOWOŚĆ !!! Wycieczka do Gdańska, zwiedzanie Sopotu.
·Wycieczka autokarowa po ziemi Puckiej (Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel – - fokarium).
· Wycieczka Władysławowo.
· Rejs statkiem.

· Wycieczka do Lisiego Jaru – głęboki wąwóz długości 350 m. Występuje tu bardzo bogata i interesująca roślinność. Interesująca jest historia tego miejsca – mianowicie przedwojenny właściciel Lisiego Jaru Aleksander de Rosset kazał zbudować w tym miejscu gospodę o nazwie „Nad Lisim Jarem” oraz obelisk upamiętniający uratowanie króla Zygmunta III Wazę powracającego po nieudanej wyprawie ze Szwecji.


· Wycieczki piesza do Rozewia i Karwii. Zwiedzanie latarni morskiej.

· Dyskoteki.
· Gry i zabawy zespołowe, teleturnieje.
· Imprezy kolonijne: Festiwal piosenki kolonijnej, "Randka w ciemno", Dzień sportu, Poczta Francuska, Bal przebierańców.
·  Konkursy:  plastyczny, fryzjerski, mody kolonijnej. Wybory Miss i Mistera kolonii.

Cena: 1.199,- zł dziecko
(cena zawiera pełny program i transport– bez dopłat)17 583 46 32; 724-533-674; tpdrzeszow@2.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego