Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Podkarpacki Oddział Regionalny w Rzeszowie

Przejdź do treści

Menu główne:

Wypoczynek > Wczasy Rodzinne

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra - charakteryzuje się leczniczymi wpływami morskiego klimatu: czystą wodą, czystym przesyconym zapachem jodu powietrzem, a także rozległą plażą. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości (najdalej na północ wysuniętą miejscowość Polski) przyciąga co roku tysiące turystów.


Ośrodek położony jest 100 m od centrum Jastrzębiej Góry (Promenada Światowida), tuż obok Dworca PKS oraz około 500 m od morza. Budynki na terenie ośrodka zlokalizowane są na niewielkim zboczu pochylonym w kierunku południowo - wschodnim, przez co w dzień są doskonale nasłonecznione. Za ogrodzeniem ośrodka znajduje się piękny jar jałowcowy, który doskonale sprawdza się jako miejsce do aktywnego wypoczynku i celów rekreacyjnych. W oddzielnym budynku głównym znajduje się: recepcja, jadalnia, sala dyskotekowa, sala TV, sala do tenisa stołowego. Teren ogrodzony na terenie Ośrodka boiska do koszykówki, siatkówki i mini piłki nożnej.


WCZASY RODZINNE


Wirtualny spacer po ośrodku

Termin:
15.07. - 29.07.2019r.  – 15 dni
Oferta obejmuje:

· ZAKWATEROWANIE:   Pokoje 2 os. lub typu studio 2+3 + łazienka lub typu studio przechodnie 2+3 + łazienka lub 2+2 + łazienka.

· WYŻYWIENIE 4 posiłki dziennie.
· OPIEKA
KIEROWNIKA, MEDYCZNA, UBEZPIECZENIE.
· TRANSPORT
· PROGRAM:

· NOWOŚĆ !!! Aquapark z rekinami - prawdopodobnie największy i najnowocześniejszy Aquapark w Polsce. SHARK SLIDE - z paszczy rekina prosto przez akwarium z prawdziwymi rekinami, czyli najlepsza zjeżdżalnia na świecie. Bliskie obcowanie z rekinami na wygodnym pontonie będzie z pewnością ogromnym przeżyciem dla każdego dziecka. A dodając do tego zjazd szybką zjeżdżalnią i oszklony tunel w środku rajskiego akwarium – atrakcja zrobi wrażenie na wszystkich. A ponadto WATER SLIDES rodzinna, świetlna oraz ekstremalna – 3 zjeżdżalnie, które zapewniają różne dawki adrenaliny, basen z falą, FAMILY SLIDE szeroka na 3 i długa na 48 metry zjeżdżalnia najlepsza na rodzinne przejazdy., Basen Zamek, Zatoka Piratów, CASTLE POOL przestronny basen z postumentem morskiego potwora i gigantycznym wiadrem wylewającym 400 l wody.
· NOWOŚĆ !!! Wycieczka do ZOO w Gdańsku, zwiedzanie Sopotu.

·Wycieczka autokarowa po ziemi Puckiej (Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel – - fokarium).

· Wycieczka do Lisiego Jaru – głęboki wąwóz długości 350 m. Występuje tu bardzo bogata i interesująca roślinność. Interesująca jest historia tego miejsca – mianowicie przedwojenny właściciel Lisiego Jaru Aleksander de Rosset kazał zbudować w tym miejscu gospodę o nazwie „Nad Lisim Jarem” oraz obelisk upamiętniający uratowanie króla Zygmunta III Wazę powracającego po nieudanej wyprawie ze Szwecji.

· Wycieczki piesza do Rozewia i Karwii. Zwiedzanie latarni morskiej.

· Dyskoteki.
· Gry i zabawy zespołowe, teleturnieje.
· Imprezy kolonijne: Festiwal piosenki kolonijnej, "Randka w ciemno", Dzień sportu, Poczta Francuska, Bal przebierańców.
·  Konkursy:  plastyczny, fryzjerski, mody kolonijnej. Wybory Miss i Mistera kolonii.

Cena:            1.699,- zł dziecko pod opieką rodzica/opiekuna

1.699,- zł opiekun

1.450,- zł dziecko 3-8 lat

(cena zawiera pełny program i transport– bez dopłat)17 583 46 32; 724-533-674; tpdrzeszow@2.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego