Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Podkarpacki Oddział Regionalny w Rzeszowie

Przejdź do treści

Menu główne:

Wypoczynek > Kolonie, Obozy młodzieżowe

Huta Różaniecka

Huta Różaniecka - położona jest na granicy województwa podkarpackiego i lubelskiego u stóp wału skał trzeciorzędowych (305 m n.p.m.) stanowiącego przedłużenie krawędzi Roztocza. W pobliżu Huty Różanieckiej wznosi się widokowe wzgórze tzw. "Kamienica", skąd rozciąga się piękny widok na Równinę Puszczańską i Roztocze. Okolice Huty Różanieckiej to teren Parku Krajobrazowego Puszczy Solskiej doskonały dla wypoczynku i wycieczek. Biegnie tutaj kilkanaście szlaków pieszych i rowerowych m in. "Centralny Szlak Roztocza", "Krawędziowy", "Szumów", i inne. Wzdłuż rzeki Tanew ciągną się malownicze wzgórza stanowiące rezerwat Puszczy Solskiej, w którym szereg wodospadów tworzy rezerwat Szumów. Tutejsze lasy słyną z bogactwa czarnych jagód, borówek oraz grzybów. Piękny krajobraz, zdrowe powietrze oraz malownicze progi rzeki Tanwi przyciągają wielu turystów.

 


Ośrodek kolonijny Duży, bezpieczny teren. Wokół znajduje się dużo zieleni, boiska sportowe, pole namiotowe i wspaniałe miejsce na ogniska i grilowanie. Do dyspozycji świetlica z TV oraz stół do tenisa stołowego.

 
.


KOLONIA NA ROZTOCZU

MOJA PIERWSZA KOLONIA
Termin:
30.06. - 09.07.2020r. (wiek 7-13 lat) – 10 dni

Oferta obejmuje:

· ZAKWATEROWANIE: Pokoje 3,4,5,10 osobowe (łazienki na korytarzu), świetlica gdzie można organizować dyskoteki, stoły do ping-ponga, plac zabaw.  Teren Ośrodka jest ogrodzony.
 · WYŻYWIENIE 4 posiłki dziennie.
· OPIEKA PEDAGOGICZNA I MEDYCZNA, UBEZPIECZENIE.
· TRANSPORT
· PROGRAM:


- Wycieczka Zamość- zwiedzanie i wizyta w ZOO.

-Wycieczka Krasnobród - Park Dinozaurów
- Szlak Szumów - szlak prowadzi przez atrakcyjny i bardzo popularny w Polsce rezerwat “Nad Tanwią”. Powstał on w 1958 roku i obejmuje swym zasięgiem powierzchnię ok. 41 ha. Chroni najpiękniejsze fragmenty dolin rzeki Jeleń i Tanew wraz z seriami małych wodospadów.
- Wyspa na wodzie - wodne kąpiele i plażowanie na terenie obiektów Dwór Dębowy.

- Wycieczki turystyczne.
- Zajęcia sportowo rekreacyjne: gry i zabawy zespołowe, teleturnieje

- Imprezy kolonijne Festiwal piosenki kolonijnej, Bal przebierańców, imprezy kulturalne i sportowe,  konkursy: Mam Talent, plastyczny, fryzjerski, mody kolonijnej.

- Dzień sportu.
- Zabawy taneczne.

Cena:       1.099,- zł dziecko
(cena zawiera pełny program i transport– bez dopłat)

REZERWACJA
17 583 46 32; 724-533-674; tpdrzeszow@2.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego