Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Podkarpacki Oddział Regionalny w Rzeszowie

Przejdź do treści

Menu główne:

Wypoczynek > Zagraniczne
HISZPANIA - COSTA BRAVA

Lloret de Mar

W czasie wyjazdu zwiedzicie Paryż, Barcelonę, Lloret de Mar, Monte Carlo i poszalejecie w największym kompleksie rozrywki na północy Włoch Gardaland


 

 
Hiszpania- kraj kontrastów, którego charakter stworzyła historia, środowisko i ludzie. Niezwykle piękna, z krajobrazami, które poruszą każdego!

 
 
Costa Brava -  w tłumaczeniu na język polski Dzikie Wybrzeża ma aż 200 km linii brzegowej. Od miejscowości Lioret de Mar w kierunku Barcelony rozciąga się wybrzeże Costa del Maresme, na które właśnie się udajemy. Ozdobą tego wybrzeża są przepiękne, szerokie i czyste plaże.

 
Lloret de Mar - to jeden z największych i najbardziej znanych kurortów w Costa Brava, gdzie króluje słońce i dobry humor. Posiada ładną piaszczystą plażę, wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, sklepiki i inne atrakcje turystyczne skłaniają do wypoczynku i zabawy.

Lloret de Mar - Hotel Samba   położony jest w spokojnej okolicy, zaledwie 10 minut spacerem od tętniącego życiem centrum Lloret de Mar, ok. 400 m od plaży Fenals (publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i Błękitną Flagą). Dogodne położenie umożliwia korzystanie ze wszelkich atrakcji miasta oraz spokojny odpoczynek nocą. Na terenie hotelu znajdują się: basen odkryty o powierzchni 340 m kw., bezpłatne leżaki i parasole, brodzik dla dzieci. W hotelu znajdują się: restauracja (dania kuchni lokalnej i międzynarodowej), kawiarnie, snack bar, sklep z pamiątkami, taras słoneczny, ogród, sale do prowadzenia zajęć. W lobby dostępne jest Wi-Fi gratis (w pokojach płatne dodatkowo). Codzienne animacje w hotelu nie pozwolą na nudę, są to m.in.: gimnastyka, aerobik, rzutki, kręgle, zabawy w basenie, karaoke, pokazy flamenco, pokazy magików i wiele innych. W hotelu organizowane są dyskoteki dla  uczestników kolonii. Pokoje 3- i 4-osobowe, wyposażone w klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem, telewizję satelitarną, oferujące widoki na basen, ulicę lub wzgórza. Hotel Samba jest pierwszym w Hiszpanii hotelem z certyfikatem ISO i EMAS. Hotel przyjazny rodzinom, rowerzystom i młodzieży. Od wielu lat przyjmuje kolonie i obozy międzynarodowe.

Film z hotelu

Okolica Paryża: hotel klasy turystycznej – pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami.


 
 
                                                          
 

OBÓZ MŁODZIEŻOWY

UWAGA KONIECZNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY

Termin:
09.07. - 21.07.2019r. (wiek 12-18 lat) – 13 dni
Oferta obejmuje:

 • ZAKWATEROWANIE - 7 noclegów na Costa Brava – Hiszpania oraz 1 nocleg w okolicach Paryża.

 • WYŻYWIENIE - w Paryżu śniadanie i obiad w 3 dniu, w Hiszpanii – 3 posiłki dziennie w formie bufetu, pierwsze świadczenie kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatnie – obiad. Posiłki zgodnie z opisem w programie.                                                        

 
Możliwość zakupu posiłku w czasie przejazdu autokarem we własnym zakresie (koszt jednego posiłku około 5 - 10 euro).

 •  OPIEKA PEDAGOGICZNA,

 • UBEZPIECZENIE NNW i KL .

 •  TRANSPORT AUTOKAREM  

 • PROGRAM:PROPONOWANY PROGRAM

 
Dzień 1 –  Wyjazd  z  Przemyśla Rzeszowa i innych miast Podkarpacia.
Dzień 2 Przyjazd do hotelu w okolicach Paryża w godzinach wieczornych, zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 3   Po śniadaniu, program turystyczny w Paryżu, gdzie zobaczymy wyspę Cite z katedrę Notre Damme – perłę gotyku paryskiego, dzielnicę Łacińską z Sorboną – najstarszym uniwersytetem w Europie, przejdziemy ogrodami Tuileries przez Plac de la Concorde, Pola Elizejskie do Łuku Triumfalnego. Obiad w Paryżu. Czas wolny pod Wieżą Eiffla; dla chętnych wejście pieszo na II poziom – 5 EUR -płatne dodatkowo. Wyjazd w kierunku Costa Brava.
Dzień  4 Przyjazd na Costa Brava, zakwaterowanie w hotelu od godz. 14:00 kolacja na ciepło - bufet, nocleg.
Dzień  5 -10 Pobyt na Costa Brava i realizacja programu:
 • Wycieczka do Barcelony,
 • wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele w morzu i w basenie,
 • spacery po urokliwej okolicy – selfie z Lloret, gry i zabawy sportowe, zajęcia rekreacyjne,
 • korzystanie z animacji: gry zespołowe, aerobik, gimnastyka, pokazy flamenco, pokazy magików, zabawy w basenie, karaoke,
 • dyskoteki w hotelu,
 • udział w aktualnych wydarzeniach organizowanych przez miasto,
Dzień 11 – Po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu, czas wolny. Obiad. Wyjazd  do Polski. Po drodze krótki pobyt nocą w Monte Carlo – stolicy światowego hazardu, spacer po nabrzeżu, gdzie cumują przepiękne jachty i łodzie z całego świata.
Dzień 12 Śniadanie w postaci suchego prowiantu. Przyjazd do Aqualandia  Lido do Jesolo, w pobliżu Wenecji. 8-godzinny wspaniały, niezapomniany relaks i wypoczynek.  Aqualandia to karaibska wyspa w sercu Jesolo. Został uznany za najlepszy wodny park rozrywki we Włoszech.  Poznaj nowy świat! 80 000 metrów kwadratowych rozrywki, adrenaliny, sportu i relaksu. Shark Bay, jedyna karaibska plaża w wodnym parku tematycznym, 8 obszarów tematycznych, 26 atrakcji w tym wiele wodnych m.in. Spacemaker, pierwszy slajd przedstawiający rzeczywistość wirtualną, ale także najwyższa w Europie bungee-jumping tower, profesjonalne pokazy i rozrywki. Posiłek w formie fast food (hamburger lub hod dog lub pizza  lub tosty  + frytki + napój ) w czasie pobytu. Wyjazd w drogę powrotną do Polski ok. godz. 19:00.
Dzień 13 Śniadanie w postaci suchego prowiantu. Przyjazd do Przemyśla w godzinach popołudniowych.        
                                                   
UWAGI:
Paszport musi być ważny min. 3 miesiące od daty powrotu, proszę zabrać suchy prowiant na drogę dojazdową. Kaucja zwrotna w hotelu 10 EUR (wychowawcy oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu).
Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to ok. 90 EUR)

Cena: 2.650,- zł dziecko
(cena zawiera pełny program i transport– bez dopłat)

(Cena może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu EURO)17 583 46 32; 724-533-674; tpdrzeszow@2.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego