Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Podkarpacki Oddział Regionalny w Rzeszowie

Przejdź do treści

Menu główne:

Wypoczynek > Kolonie, Obozy młodzieżowe

ŚWINOUJŚCIE
+ Wodny Raj i Oceanarium Stralsund


Świnoujście - jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach. Wyspa Uznam na której położony jest Hotel znajduje się centrum administracyjno-usługowe, dzielnica nadmorska wraz z obiektami turystyczno-uzdrowiskowymi. Tutaj mieszka 80% populacji Świnoujścia. Co ciekawe, tylko 40 km2 wyspy należy do Polski, pozostała część, tj. 380 km2 znajduje się po niemieckiej stronie.

Ośrodek kolonijny  Hotel „Warta” wolnostojący, dwupiętrowym budynek  położony 350m od przejścia granicznego Świnoujście - Ahlbeck oraz 750 m od morza.
Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV. W budynku znajduje się jadalnia. Większość pokoi posiada balkon. Tuż przy Hotelu tzw.: "Pchli targ" gdzie można zrobić naprawdę fajne i tanie zakupy


KOLONIA WYPOCZYNKOWA

PLUS CAŁODNIOWA WYCIECZKA DO NIEMIEC
Na wyjazd do Niemiec konieczny paszport lub dowód osobisty

Termin:
I turnus  09.07. - 20.07.2018r. (wiek 10-18 lat) – 12 dni ( przejazd nocą)

Oferta obejmuje:
· ZAKWATEROWANIE:  Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami  
· WYŻYWIENIE 4 posiłki dziennie
-
(śniadanie stół szwedzki).
· OPIEKA PEDAGOGICZNA I MEDYCZNA, UBEZPIECZENIE.
· TRANSPORT
· PROGRAM:
· NOWOŚĆ Całodzienna wycieczka
do Niemiec

 

HanseDom Stralsund Wodny Raj dla dzieci - 120.000 m² wypoczynku i rekreacji - kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych, zjeżdżalni i wszelkich wodnych atrakcji. Wodny świat przygód "Hanse-Dom" to niesamowita atrakcja dla dzieci, które lubią wodę i nie boją się jej. Szczególnie atrakcyjny staje się, gdy podczas naszego nadmorskiego urlopu pogoda nie dopisuje. Wodna laguna, okręt "Santa Maria", na którym jest wiele „mokrych” atrakcji, "skały Jamesa Bonda” w basenie na zewnątrz, a do tego mnóstwo zjeżdżalni wodnych, powodują, że nasze dzieci będą chciały spędzić tu cały dzień.
Tuż obok jest basen z kuleczkami, ścianka do wspinania, a na zewnątrz znajduje się „Seestern park”. Są tu bardzo sympatyczne place zabaw i boisko do piłki plażowej ( w cenie 4 godzinne wejście do strefy: Seestern thermal spa water paradise)
Oceanarium Stralsund - ponad 7 tysięcy ryb w olbrzymich akwariach robi wrażenie nie tylko dla dzieciach. Ozeaneum jest zresztą miejscem, gdzie nasze dzieci będą czuły się doskonale - wiele atrakcji jest przygotowanych specjalnie z myślą o nich).

· Wycieczka do Międzyzdrojów (Aleja Gwiazd, Molo, Muzeum Figur Woskowych).

· Zwiedzanie Świnoujścia (Wieża, Falochrony, Latarnia Morska najwyższa na Bałtyku).

· Przeprawa Promem.

· Rejs  statkiem.
·
Bezpłatne wypożyczenie kijków  Nordic walking.
· Korzystanie z kąpieli morskich.
· Dyskoteki.
· Gry i zabawy zespołowe, teleturnieje.
· Imprezy kolonijne: Festiwal piosenki kolonijnej, "Randka w ciemno", Dzień sportu, Poczta Francuska, Bal przebierańców.
·  Konkursy:  plastyczny, fryzjerski, mody kolonijnej. Wybory Miss i Mistera kolonii.

Cena: 1.550,- zł dziecko
(cena zawiera pełny program w tym wycieczkę do Niemiec  i wejście na Wodny Raj oraz do Oceanarium oraz transport– bez dopłat)17 583 46 32; 724-533-674; tpdrzeszow@2.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego